menu

O mnie i o blogu.

Przede wszystkim pragnę przybliżyć nieco typ mojej cery. co ułatwi przeglądanie postów i opinii.
Mam cerę mieszaną, u szczytów kości policzkowych lekki rumień, sporo przebarwień. Nieustannie pracuję nad cerą idealną, ale czasem myślę, że jest to po prostu niemożliwe, dlatego staram się chociaż do tego ideału przybliżyć i panować nad skóra, odpowiadać na jej potrzeby, 'słuchać jej'. Dostrzegam sporą wrażliwość na składniki komedogenne, mam tendencję do przesuszeń.
Sięgam głownie po pielęgnację naturalną, ale na moich półkach można znaleźć także produkty azjatyckie, rosyjskie, czasem dermokosmetyki. Potrafię jednak zrobić ustępstwa i zaopatrzyć się w kosmetyk szeroko polecany.
Co do moich włosów; nie traktuję ich farbami chemicznymi, czasem sięgam po hennę, walczę o odbudowę włosów, które straciłam.

Moją pasją jest wizaż, dlatego też zamierzam publikować zajęcia makijaży wykonanych przeze mnie. Oferuję również oferuję usługi z zakresu make up, zainteresowane osoby zapraszam.
Mam ukończony kurs, jednak nie chcę na tym poprzestać, a najlepszym sposobem nauki jest praktyka.


Ja prywatnie:
ukończyłam kierunek technik organizacji reklamy, dekorator wnętrz, jestem w trakcie nauki na kierunku grafika komputerowa. W [niedalekiej] przyszłości będę starała się dostać na studia na kierunku scenografia lub grafika komputerowa.
Jestem osobą kreatywną, uwielbiam szeroko pojęty handmade. Kocham wykonywać makijaże, zajmuję się robieniem biżuterii, rysunkiem, sukcesywnie zmieniam wygląd mojego pokoju, tworze grafikę na własny użytek, najczęściej pod kątem blogowania, nie wyobrażam sobie życia bez muzyki, a dzień, bez jakiegokolwiek utworu w głośnikach jest dniem straconym. Zaczytuję się w horrorach, thrillerach oraz kryminałach. W przyszłości zawodowej widzę swoją osobę na jakimś stanowisku, które będzie wymogło ode mnie wykazania się artystycznie; potrzebuję twórczego kopa, aby czuć, że żyję i mieć z tego satysfakcję oraz przyjemność.


Co tu znajdziecie?
Opis mojej pielęgnacji twarzy, odczucia z tym związane, walkę o zagęszczenie włosów, makijaże, opinie o kosmetykach kolorowych, przepisy DIY, trochę prywaty. Wszystko wyjdzie podczas publikowania postów.

Co tu się nie pojawi?
Z pewnością opinie o kosmetykach typu żel pod prysznic, choćby dlatego, że jego podstawowym zadaniem jak dla mnie jest oczyszczanie skóry, a do nawilżania/odżywiania służy balsam. A zapach to kwestia gustu...
Tak samo nie pojawia się tu recenzje podkładów/pudrów drogeryjnych, gdyż takich po prostu nie używam. Jestem wierna minerałom.


Zachęcam do komentowania, zadawania pytań, wyrażania własnych opinii. Na wszystkie komentarze z pewnością odpowiem.


Zapraszam do współpracy na wielu płaszczyznach. Kontakt dla osób zainteresowanych:
ebonyluna.wizaz@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz